Zemin temizleme makinası, beton, seramik, mermer, doğal taş gibi sert zeminlerin temizlenmesinde en pratik makinalardır. Zemin temizleme makinası seçimi yaparken öncelikle temizlenecek alanın büyüklüğüne göre seçim yapılmalıdır. 

        Dar alan zemin temizleme makinaları, daha çok ofis, küçük işyerleri ve mağazalar gibi alanı 300 m2 ye kadar olan işletmeler için uygundur. Küçük yapısı ile masa ve tezgah altlarına girerek detaylı temizlik yapma olanağı sağlar. Dar alan zemin temizleme makinalarının temiz ve kirli su hazneleri küçük olduğundan, geniş alanlarda kullanımı çok zordur.

       Elektrikli zemin temizleme makinaları; genellikle 30-55 litre temiz ve kirli su tutma kapasitesine kadar olan 220v ile çalışan makinalardır. En önemli avantajı, elektrik olan her yerde kullanıma hazır olmasıdır. Genellikle 1.000 m2 den küçük alanlar için tercih edilmelidir. En büyük dezavantajı , temizlik esnasında kablonun uygulamada işi zorlaştırmasıdır. 

       Akülü zemin temizleme makinaları; şarj edilebilir akü ile çalışan en pratik zemin temizleme makinalardır. Akünün kapasitesine göre şarj ve kullanım süresi vardır. Bunlara ürün detay sayfalarından ulaşabilirsiniz. 2.000 m2 kadar olan alanlar için akülü zemin temizleme  makinası tercih edilmelidir.

      Binicili zemin temizleme makinası, operatörün üzerine oturabileceği, sürüş motorlu zemin temizleme makinalarıdır. 2.000 m2 nin üzerindeki alanlara sahip işletmeler için uygundur. İticili makinalarına göre 5 kat daha hızlı temizlik imkanı sunar. Özellikle fabrika, depo, Avm, otopark gibi geniş alanlar için ideal makinalar, akülü binicili zemin temizleme makinalarıdır.


Ana SayfaTemizlik Makinaları
Zemin Temizleme Makinaları
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.